KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16123041
nr 1612 3041
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, figurer. Bildmått: 10x7,5, yttermått inklusive ram: 28x21 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:16:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund